WSPÓŁPRACA

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość współpracy z nami, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy Franczyzę.

OTWÓRZ Z NAMI SWÓJ WŁASNY GABINET KOMPUTEROWEJ DIAGNOSTYKI STÓP, REHABILITACJI I DIETETYKI

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem własnego gabinetu, napisz do nas activemed.kr@gmail.com lub skontaktuj się bezpośrednio pod nr tel. +48 790 686 983

Prosty sposób na własny i sprawdzony biznes z Active Med

Od ponad 10 lat zajmujemy się badaniami z zakresu biomechaniki ruchu, rehabilitacją i dietetyką. Doświadczenie nabyliśmy w różnych firmach. Nasze pierwsze Centrum specjalizujące się w komputerowej diagnostyce stóp powstało w Gdańsku w 2016 roku. Pomysł narodził się z pasji do biomechaniki ruchu Kamila Rudnickiego – właściciela Centrum. Z czasem rozwinęliśmy ofertę o fizjoterapię i dietetykę. Nasz zespół stanowią specjaliści z zakresu biomechaniki, fizjoterapii, zdrowego odżywiania, a także marketingu.

Własny gabinet we współpracy franczyzowej, to gwarancja pracy w doświadczonym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie Active Med.

 

Kogo szukamy do współpracy?

 • Osoba, która planuje współpracę z nami powinna posiadać wykształcenie kierunkowe z zakresu fizjoterapii/biomechaniki/dietetyki. Doświadczenie w pracy jest mile widziane.
 • Franczyzobiorca powinien być osobą zdecydowaną na dokonanie inwestycji i prowadzenie własnego gabinetu, przedsiębiorczą oraz zorientowaną na sukces.
 • Warunkiem koniecznym jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
 • Franczyzobiorca powinien posiadać lub wynająć odpowiedni lokalu z poczekalnią.
 • Od Franczyzobiorcy wymagamy przestrzegania przyjętych przez Active Med standardów oraz stosowania procedur ujętych w materiałach operacyjnych naszej firmy. Pozostajemy otwarci na nowe sugestie.
 • Niezwykle ważna jest dla nas dobra współpraca, którą określają jasne zasady.
 • W celu osobistego poznania się i przedstawienia szczegółów ewentualnej współpracy, naszych przyszłych partnerów zapraszamy na spotkanie Gdańsku lub Warszawie.
 
 

Jakie otrzymasz od nas wsparcie?

WSPARCIE MERYTORYCZNE

 • Stawiamy na długofalową współpracę, polegającą na pomocy w stworzeniu profesjonalnego gabinetu z zakresu biomechaniki, fizjoterapii i dietetyki.
 • Gwarantujemy tygodniowe szkolenie wstępne w naszym Centrum, w Gdańsku, z zakresu prowadzenia poradni w obszarze biomechaniki (komputerowa diagnostyka stóp), fizjoterapii, konsultacji dietetycznych oraz układania jadłospisów.
 • Nasz specjalista uczestniczy i wspiera w pierwszych spotkaniach w nowo otwartym gabinecie.
 • Jesteśmy cały czas dostępni dla nowo otwartych gabinetów, przekazujemy naszą wiedzę oraz cenne wskazówki podczas procesu uczenia się, który zazwyczaj trwa od 8 do 16 tygodni.
 • Gwarantujemy zestaw materiałów używanych podczas pracy poradni (formularz do prowadzenia karty klienta, przeprowadzenia wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, materiały informacyjne dla klientów i inne).
 • Dajemy Ci stałe doradztwo oraz wsparcie naszych specjalistów.
 • Organizujemy cykliczne warsztaty dla współpracujących z nami placówek.
 • Stale doszkalamy się i wymieniamy wiedzą.
 
 

MARKETING I PROMOCJA

 • Użyczamy znak towarowy rozpoznawalnej marki ze świetną renomą.
 • Gwarantujemy prezentację na naszej stronie internetowej oraz indywidualną podstronę dla każdej placówki.
 • Prowadzimy działania marketingu internetowego.
 • Dajemy pełne doradztwo marketingowe.
 • Pomagamy przy projektowaniu oraz wykonaniu materiałów promocyjnych (ulotki, teczki, bloczki, torby, wizytówki, banery, szyldy.) Do wspólnych akcji drukujemy materiały promocyjne.
 
 
 

WSPARCIE ORGANIZACYJNE

 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania lub kredytu unijnego.
 • Gwarantujemy najniższe ceny sprzętów niezbędnych do wyposażenia gabinetów: diagnostyki komputerowej stóp, fizjoterapii, fizykoterapii oraz dietetycznego.
 • Służymy doradztwem i pomocą przy urządzeniu poradni.
 • Gwarantujemy doradztwo prawne i gospodarcze z zakresu prowadzenia własnego gabinetu dietetycznego (jakie przedmioty działalności zgłosić, jaką formę księgowości i opodatkowania wybrać, jak ewidencjonować przychody itp.).
 • Służymy pomocą informatyczną (dobór odpowiednich aplikacji, komputera, zdalna pomoc przy problemach z aplikacjami itp.).
 • Zakładamy konta email na naszej domenie.
 
 

WARSZTATY DLA FIRM

Z naszą ofertą wychodzimy na przeciw oczekiwaniom świadomych pracodawców – takich, którzy wiedzą, że dobry pracownik staje się najbardziej wydajny, kiedy jest zdrowy, ma dobre samopoczucie, a w jego życiu dzieją się dobre rzeczy!

 
 

Warsztaty z Fizjoterapeutą i Biomechanikiem

Praca stojąca stanowi nie lada wyzwanie dla każdej osoby. Jest często wyczerpująca fizycznie i cierpią na tym nasze stopy oraz kręgosłup. Większość z nas zastanawia się jak szybko sobie pomóc. Problemy bólowe w obrębie aparatu ruchu, osłabiają kondycję, a także wydajność pracownika. Warsztaty mają na celu nauczenie radzenia sobie z bólem kończyn i kręgosłupa, przedstawione zostaną techniki automasażu oraz samodzielnych ćwiczeń. W trakcie warsztatów przewidziana jest część teoretyczna oraz część pokazowo-praktyczna w dolegliwościach bólowych.  
 1. Ból pleców i karku – jak sobie z nim radzić
 2. Ćwiczenia dla kręgosłupa
 3. Bóle mięśni – skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi
 4. Ból stóp i kręgosłupa – warsztat + indywidualne badania pracowników
 5. Cykl 4 warsztatów z zakresu fizjoterapii + indywidualne badania pracowników
 
 

Warsztaty z dietetykiem

Warsztaty mają na celu zmotywować do działania w kierunku poprawienia formy i pokazać, jak w prosty oraz szybki sposób zadbać o swój zdrowy plan żywieniowy. Podczas warsztatów będziemy chcieli uświadomić pracownikom jak duże znaczenie dla naszego zdrowia ma styl życia.  
 1. Warsztat zdrowego odżywiania dla pracowników firmy
 2. Warsztat zdrowego odżywiania dla pracowników firmy, analiza składu ciała, indywidualne konsultacje oraz szczegółowa analiza nawyków żywieniowych
 3. Warsztat zdrowego odżywiania, indywidualna opieka dietetyczna dla pracowników w pakietach miesięcznych lub kwartalnych
 4. Cykl 4 warsztatów z rozbudowaną tematyką z zakresu zdrowego stylu życia
 5. Oferta indywidualnie dopasowana do potrzeb firmy
 
 

Misją Active Med jest propagowanie zdrowego stylu życia, poprawa jakości życia i tym samym dawanie innym szczęścia. Zdrowe nawyki żywieniowe oraz dobre samopoczucie mogą odmienić życie naszych pacjentów.

Uczymy, wspieramy i motywujemy do zmian na lepsze oraz zapewniamy odpowiednie środki zaradcze (pomoc lekarzy, fizjoterapeutów, biomechanika, dietetyka, indywidualne wkładki ortopedyczne, rehabilitację, zabiegi spa medycznego, które pozwolą się zrelaksować i przyspieszyć procesy rehabilitacyjne).

Jesteśmy przekonani, że dobre samopoczucie, przekłada się na zdrowie, jakość naszego życia i tym samym wykonywania obowiązków zawodowych.

Wspólnie możemy zadbać o zdrowie Twoich pracowników!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy dostosować warsztaty do Państwa oczekiwań.